On-Screen
Filter
Showing 1–12 of 16 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP Pro-Level AI Camera |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,000mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 16, XOS 16 |
| Deposit | Ksh 6,900 |
| Installments | Ksh 210 Daily |
Original price was: KSh 7,500.KSh 6,900Current price is: KSh 6,900.
Featured!
Featured!
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP Pro-Level AI Camera |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,500mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 16, XOS 16 |
| Deposit | Ksh 5,400 |
| Installments | Ksh 170 Daily |
Original price was: KSh 6,000.KSh 5,400Current price is: KSh 5,400.
Featured!
| Display | 6.77 Inches Curved, 1080 x 2392 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 200MP + 8MP |
| Memory | 512GB/256GB Storage; 12GB/8GB RAM |
| Battery | 6500mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HyperOS 2 |
| Deposit | 512GB - Ksh 7,200; 128GB - Ksh 5,900 |
| Installments | 512GB - Ksh 230 Daily; 256GB - Ksh 190 |
Price range: KSh 5,900 through KSh 7,200
Featured!
| Display | 6.77 Inches, 1080 x 2392 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/6GB RAM |
| Battery | 6000mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 15, HyperOS |
| Deposit | 256GB - Ksh 4,500; 128GB - Ksh 3,900 |
| Installments | 256GB - Ksh 145 Daily; 128GB - Ksh 130 |
Price range: KSh 3,900 through KSh 4,500
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + XXMP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 18W Charging |
| Software | Android 15, Itel OS 15 |
| Deposit | Ksh 5,589 |
| Installments | Ksh 128 Daily |
Original price was: KSh 6,000.KSh 5,589Current price is: KSh 5,589.
Featured!
| Display | 6.78 Inches Curved, 1224 x 2720 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 6,900 |
| Installments | Ksh 151 Daily |
Original price was: KSh 7,200.KSh 6,900Current price is: KSh 6,900.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 3.1 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Memory | 256GB Storage, 12GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 8,600 |
| Installments | Ksh 200 Daily |
Original price was: KSh 8,900.KSh 8,600Current price is: KSh 8,600.
| Display | 6.67 Inches Curved, 1260 x 2800 Pixels |
| Processor | 3.35 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 50MP + 50MP |
| Memory | 256GB Storage; 12GB RAM |
| Battery | 5,100mAh, 70W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 13,616 |
| Installments | Ksh 283 Daily |
Original price was: KSh 14,500.KSh 13,616Current price is: KSh 13,616.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + XXMP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 18W Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
| Deposit | Ksh 5,520 |
| Installments | Ksh 126 Daily |
Original price was: KSh 5,800.KSh 5,520Current price is: KSh 5,520.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,200 |
| Installments | Ksh 170 Daily |
Original price was: KSh 7,500.KSh 7,200Current price is: KSh 7,200.