Infinix
Filter
Showing all 9 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches, 720 x 1576 Pixels |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,200mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16 Go, XOS 16 |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,500; 64GB - Ksh 2,800 |
| Installments | 128GB - Ksh 75 Daily; 64GB - Ksh 70 |
Price range: KSh 2,800 through KSh 3,100
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP Pro-Level AI Camera |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,000mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 16, XOS 16 |
| Deposit | Ksh 6,900 |
| Installments | Ksh 210 Daily |
Original price was: KSh 7,500.KSh 6,900Current price is: KSh 6,900.
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP Pro-Level AI Camera |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,500mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 16, XOS 16 |
| Deposit | Ksh 5,400 |
| Installments | Ksh 170 Daily |
Original price was: KSh 6,000.KSh 5,400Current price is: KSh 5,400.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 3.1 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Memory | 256GB Storage, 12GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 8,600 |
| Installments | Ksh 200 Daily |
Original price was: KSh 8,900.KSh 8,600Current price is: KSh 8,600.
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Memory | 128GB/64GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 15 (Go Edition), XOS 15.1 |
| Deposit | 128GB - Ksh 2,800; 64GB - Ksh 2,500 |
| Installments | 128GB - Ksh 70 Daily; 64GB - Ksh 65 |
Price range: KSh 2,500 through KSh 2,800
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 4,400 |
| Installments | Ksh 105 Daily |
Original price was: KSh 4,900.KSh 4,400Current price is: KSh 4,400.
| Display | 6.78 Inches Curved, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 6,000; 128GB - Ksh 5,300 |
| Installments | 256GB - Ksh 140 Daily; 128GB - Ksh 125 |
★★★★★
Price range: KSh 5,300 through KSh 6,000
| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage, 8GB/6GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,900; 128GB - Ksh 3,400 |
| Installments | 256GB - Ksh 95 Daily; 128GB - Ksh 85 |
★★★★★
Price range: KSh 3,400 through KSh 3,900
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP F2.2 |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,000 |
| Installments | Ksh 165 Daily |
Original price was: KSh 7,400.KSh 7,000Current price is: KSh 7,000.