13MP
Filter
Showing all 2 resultsSorted by latest
Featured!
| Display | 6.78 Inches Curved, 1224 x 2720 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 6,900 |
| Installments | Ksh 151 Daily |
Original price was: KSh 7,200.KSh 6,900Current price is: KSh 6,900.
| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels (HD+) |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP Dual |
| Storage | 128GB/64GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 14 + 2 OS Upgrades; One UI 6.1 |
| Fingerprint | Side-Mounted |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,000; 64GB - Ksh 2,500 |
| Installments | 128GB - Ksh 70 Daily; 64GB - Ksh 60 |
Price range: KSh 2,500 through KSh 3,000