13MP
Filter
Showing all 5 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP Pro-Level AI Camera |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,000mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 16, XOS 16 |
| Deposit | Ksh 6,900 |
| Installments | Ksh 210 Daily |
Original price was: KSh 7,500.KSh 6,900Current price is: KSh 6,900.
| Display | 6.78 Inches, 1208 x 2644 Pixels |
| Camera | 50MP Pro-Level AI Camera |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,500mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 16, XOS 16 |
| Deposit | Ksh 5,400 |
| Installments | Ksh 170 Daily |
Original price was: KSh 6,000.KSh 5,400Current price is: KSh 5,400.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 5MP + 2MP |
| Memory | 128GB Storage; 4GB/6GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 16, One UI 8.1 |
| Deposit | 4GB - Ksh 6,500; 6GB - Ksh 7,500 |
| Installments | 4GB - Ksh 134 Daily; 6GB - Ksh 148 |
Price range: KSh 6,500 through KSh 7,500
| Display | 6.78 Inches Curved, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP + AI Lens |
| Memory | 128GB Storage; 6GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 14, HiOS 14 |
| Deposit | Ksh 5,400 |
| Installments | Ksh 130 Daily |
Original price was: KSh 5,800.KSh 5,400Current price is: KSh 5,400.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 5MP F2.2 + 2MP F2.4 |
| Storage | 128GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 6GB/4GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 14, One UI 6.1 |
| Deposit | 6GB - Ksh 7,500; 4GB - Ksh 6,500 |
| Installments | Ksh 137 Daily |
Price range: KSh 6,500 through KSh 7,500