16MP
Filter
Showing all 2 resultsSorted by latest
| Display | 6.79 Inches, 1612 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 48MP + 2MP Dual |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 256GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16 |
| Deposit | Ksh 2,300 |
| Installments | Ksh 65 Daily |
★★★★★
Original price was: KSh 3,500.KSh 2,300Current price is: KSh 2,300.
| Display | 6.57 Inches, 1080 x 2372 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB Storage, 8GB RAM |
| Battery | 7000mAh SiC, 80W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,600 |
| Installments | Ksh 180 Daily |
Original price was: KSh 8,000.KSh 7,600Current price is: KSh 7,600.