8MP
Filter
Showing all 2 resultsSorted by latest
| Display | 6.72 Inches, 2400 x 1080 FHD+ |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 512GB/256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, Realme UI 5.0 |
| Deposit | 512GB - Ksh 8,400; 256GB - Ksh 7,500 |
| Installments | 512GB - Ksh 125 Daily; 256GB - Ksh 110 |
Price range: KSh 6,700 through KSh 8,400
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 2MP F2.4 |
| Memory | 256GB Storage, 8GB RAM |
| Battery | 5,800mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 6,000 |
| Installments | Ksh 140 Daily |
Original price was: KSh 6,400.KSh 6,000Current price is: KSh 6,000.