Onfon Mobile
Filter
Showing all 2 resultsSorted by latest
Showing all 2 resultsSorted by latest
| Display | 6.9 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP + Auxiliary lens |
| Storage | 128GB/64GB UFS 2.2 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 6000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16, Xiaomi HyperOS 3 |
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP + 0.08MP |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 8GB (4GB + 4GB Extended) |
| Battery | 5000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 15 |
We avail the latest Phones on loan, at affordable deposits and easy installments. Available brands include Samsung, Oppo, HMD, Tecno, Infinix, Redmi, Itel, Realme, Vivo, ZTE and Philips.
New Al Noor Exhibitions, 1st Floor, Shop B20. Accra Road, Nairobi CBD. (Opposite Embassava Bus Stage, just next to the Public Toilets at T/Room).
© Loan Phones Kenya 2026
