Ksh 4k to 5k
Filter
Showing all 2 resultsSorted by latest
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,300mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, Realme UI 6.0 |
| Deposit | 256GB - Ksh 4,000; 128GB - Ksh 3,600 |
| Installments | 256GB - Ksh 100 Daily; 128GB - Ksh 90 |
Price range: KSh 3,600 through KSh 4,000
Featured!
| Display | 6.78 Inches Curved, 1224 x 2720 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 6,900 |
| Installments | Ksh 151 Daily |
Original price was: KSh 7,200.KSh 6,900Current price is: KSh 6,900.