On-Screen
Filter
Showing all 9 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + XXMP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 18W Charging |
| Software | Android 15, Itel OS 15 |
| Deposit | Ksh 5,589 |
| Installments | Ksh 128 Daily |
Original price was: KSh 6,000.KSh 5,589Current price is: KSh 5,589.
Featured!
| Display | 6.78 Inches Curved, 1224 x 2720 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 6,900 |
| Installments | Ksh 151 Daily |
Original price was: KSh 7,200.KSh 6,900Current price is: KSh 6,900.
| Display | 6.67 Inches Curved, 1260 x 2800 Pixels |
| Processor | 3.35 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 50MP + 50MP |
| Memory | 256GB Storage; 12GB RAM |
| Battery | 5,100mAh, 70W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 13,616 |
| Installments | Ksh 283 Daily |
Original price was: KSh 14,500.KSh 13,616Current price is: KSh 13,616.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + XXMP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 18W Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
| Deposit | Ksh 5,520 |
| Installments | Ksh 126 Daily |
Original price was: KSh 5,800.KSh 5,520Current price is: KSh 5,520.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,200 |
| Installments | Ksh 170 Daily |
Original price was: KSh 7,500.KSh 7,200Current price is: KSh 7,200.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 6,200; 128GB - Ksh 5,400 |
| Installments | 256GB - Ksh 145 Daily; 128GB - Ksh 130 |
Price range: KSh 5,400 through KSh 6,200
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP F2.2 |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,000 |
| Installments | Ksh 165 Daily |
Original price was: KSh 7,400.KSh 7,000Current price is: KSh 7,000.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.9 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 12MP F2.2 + 5MP F2.4 |
| Storage | 128GB/256GB; No MicroSD Slot |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7.0 |
| Deposit | 128GB - Ksh 19,500; 256GB - Ksh 21,000 |
| Installments | Ksh 319 Daily |
★★★★★
Price range: KSh 19,500 through KSh 21,000
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 8MP F2.2 + 5MP F2.4 |
| Storage | 128GB/256GB; No MicroSD Slot |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7 |
| Deposit | 128GB - Ksh 15,500; 256GB - Ksh 18,000 |
| Installments | Ksh 257 Daily |
Price range: KSh 15,500 through KSh 18,000