13MP
Filter
Showing all 2 resultsSorted by latest
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 0.08MP |
| Memory | 64GB Storage; 3GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, Go Edition |
| Deposit | Ksh 2,300 |
| Installments | Ksh 60 Daily |
★★★★★
Original price was: KSh 2,600.KSh 2,300Current price is: KSh 2,300.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 8MP F2.2 + 2MP F2.4 |
| Storage | 128GB/256GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7 |
| Deposit | 128GB - Ksh 13,000; 256GB - Ksh 15,000 |
| Installments | Ksh 212 Daily |
Price range: KSh 13,000 through KSh 15,000