8MP
Filter
Showing all 7 resultsSorted by latest
Featured!
| Display | 6.78 Inches, 720 x 1576 Pixels |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,200mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16 Go, XOS 16 |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,500; 64GB - Ksh 2,800 |
| Installments | 128GB - Ksh 75 Daily; 64GB - Ksh 70 |
Price range: KSh 2,800 through KSh 3,100
| Display | 6.56 Inches, 1600 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 50MP Dual |
| Memory | 128GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 20W Fast Charging |
| Software | Android 15 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 3,199 |
| Installments | Ksh 67 Daily |
Original price was: KSh 3,600.KSh 3,199Current price is: KSh 3,199.
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 4GB/6GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,036; 128GB - 2,921 |
| Installments | 256GB - Ksh 70 Daily; 128GB - Ksh 74 |
Price range: KSh 2,921 through KSh 3,036
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Memory | 128GB/64GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 15 (Go Edition), XOS 15.1 |
| Deposit | 128GB - Ksh 2,800; 64GB - Ksh 2,500 |
| Installments | 128GB - Ksh 70 Daily; 64GB - Ksh 65 |
Price range: KSh 2,500 through KSh 2,800