Oppo
Filter
Showing all 4 resultsSorted by latest
| Display | 6.57 Inches, 1080 x 2372 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB Storage, 8GB RAM |
| Battery | 7000mAh SiC, 80W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,600 |
| Installments | Ksh 180 Daily |
Original price was: KSh 8,000.KSh 7,600Current price is: KSh 7,600.
Featured!
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage, 8GB/6GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,600; 128GB - Ksh 4,800 |
| Installments | 256GB - Ksh 135 Daily; 128GB - Ksh 115 |
Price range: KSh 4,800 through KSh 5,600
| Display | 6.67 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 8MP F2.2 + 2MP F2.4 |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5800mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,700 |
| Installments | Ksh 175 Daily |
Original price was: KSh 8,500.KSh 7,700Current price is: KSh 7,700.
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 2MP F2.4 |
| Memory | 256GB Storage, 8GB RAM |
| Battery | 5,800mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 6,000 |
| Installments | Ksh 140 Daily |
Original price was: KSh 6,400.KSh 6,000Current price is: KSh 6,000.