4GB
Filter
Showing all 4 resultsSorted by latest
| Display | 6.79 Inches, 1612 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 48MP + 2MP Dual |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 256GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16 |
| Deposit | Ksh 2,300 |
| Installments | Ksh 65 Daily |
★★★★★
Original price was: KSh 3,500.KSh 2,300Current price is: KSh 2,300.
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,500; 128GB - Ksh 2,900 |
| Installments | 256GB - Ksh 85 Daily; 128GB - Ksh 75 |
Price range: KSh 2,900 through KSh 3,500
| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 0.08MP F3.0 |
| Memory | 128GB Storage; 6GB/4GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, FuntouchOS 14 |
| Deposit | 6GB - Ksh 4,200; 4GB - Ksh 3,900 |
| Installments | 6GB - Ksh 100 Daily; 4GB - Ksh 95 Daily |
| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP F2.2 + 0.08MP F3.0 |
| Storage | 64GB/128GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 4GB/6GB |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, Funtouch 14 |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,400; 64GB - Ksh 3,000 |
| Installments | Ksh 85 Daily |
★★★★★
Price range: KSh 3,000 through KSh 3,400