4GB
Filter
Showing all 4 resultsSorted by latest
| Display | 11 Inches, 800 x 1280 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 8MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 7000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,600; 128GB - Ksh 4,700 |
| Installments | 256GB - Ksh 129 Daily; 128GB - Ksh 108 |
Price range: KSh 4,700 through KSh 5,600
| Display | 6.68 Inches, 720 x 1608 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 6GB RAM |
| Battery | 6,500mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 15, FuntouchOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,100; 128GB - Ksh 4,500 |
| Installments | 256GB - Ksh 120 Daily; 128GB - Ksh 115 |
Price range: KSh 4,500 through KSh 5,100
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 4GB/6GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,036; 128GB - 2,921 |
| Installments | 256GB - Ksh 70 Daily; 128GB - Ksh 74 |
Price range: KSh 2,921 through KSh 3,036
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,500; 128GB - Ksh 2,900 |
| Installments | 256GB - Ksh 85 Daily; 128GB - Ksh 75 |
Price range: KSh 2,900 through KSh 3,500