4GB
Filter
Showing all 6 resultsSorted by latest
| Display | 6.56 Inches, 1600 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 50MP Dual |
| Memory | 128GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 20W Fast Charging |
| Software | Android 15 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 3,199 |
| Installments | Ksh 67 Daily |
Original price was: KSh 3,600.KSh 3,199Current price is: KSh 3,199.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 5MP + 2MP |
| Memory | 128GB Storage; 4GB/6GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 16, One UI 8.1 |
| Deposit | 4GB - Ksh 6,500; 6GB - Ksh 7,500 |
| Installments | 4GB - Ksh 134 Daily; 6GB - Ksh 148 |
Price range: KSh 6,500 through KSh 7,500
| Display | 6.68 Inches, 720 x 1608 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 6GB RAM |
| Battery | 6,500mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 15, FuntouchOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,100; 128GB - Ksh 4,500 |
| Installments | 256GB - Ksh 120 Daily; 128GB - Ksh 115 |
Price range: KSh 4,500 through KSh 5,100
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,500; 128GB - Ksh 2,900 |
| Installments | 256GB - Ksh 85 Daily; 128GB - Ksh 75 |
Price range: KSh 2,900 through KSh 3,500
| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels (HD+) |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP Dual |
| Storage | 128GB/64GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 14 + 2 OS Upgrades; One UI 6.1 |
| Fingerprint | Side-Mounted |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,000; 64GB - Ksh 2,500 |
| Installments | 128GB - Ksh 70 Daily; 64GB - Ksh 60 |
Price range: KSh 2,500 through KSh 3,000
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 5MP F2.2 + 2MP F2.4 |
| Storage | 128GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 6GB/4GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 14, One UI 6.1 |
| Deposit | 6GB - Ksh 7,500; 4GB - Ksh 6,500 |
| Installments | Ksh 137 Daily |
Price range: KSh 6,500 through KSh 7,500