8GB
Filter
Showing 25–29 of 29 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP F2.2 |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,000 |
| Installments | Ksh 165 Daily |
Original price was: KSh 7,400.KSh 7,000Current price is: KSh 7,000.
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 2MP F2.4 |
| Memory | 256GB Storage, 8GB RAM |
| Battery | 5,800mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 6,000 |
| Installments | Ksh 140 Daily |
Original price was: KSh 6,400.KSh 6,000Current price is: KSh 6,000.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.9 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 12MP F2.2 + 5MP F2.4 |
| Storage | 128GB/256GB; No MicroSD Slot |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7.0 |
| Deposit | 128GB - Ksh 19,500; 256GB - Ksh 21,000 |
| Installments | Ksh 319 Daily |
★★★★★
Price range: KSh 19,500 through KSh 21,000
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 8MP F2.2 + 5MP F2.4 |
| Storage | 128GB/256GB; No MicroSD Slot |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7 |
| Deposit | 128GB - Ksh 15,500; 256GB - Ksh 18,000 |
| Installments | Ksh 257 Daily |
Price range: KSh 15,500 through KSh 18,000
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 8MP F2.2 + 2MP F2.4 |
| Storage | 128GB/256GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7 |
| Deposit | 128GB - Ksh 13,000; 256GB - Ksh 15,000 |
| Installments | Ksh 212 Daily |
Price range: KSh 13,000 through KSh 15,000