Filter
Showing the single result
| Display | 6.56 Inches, 1600 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 50MP Dual |
| Memory | 128GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 20W Fast Charging |
| Software | Android 15 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 3,199 |
| Installments | Ksh 67 Daily |
Original price was: KSh 3,600.KSh 3,199Current price is: KSh 3,199.