Filter
Showing all 5 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches Curved, 1224 x 2720 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,400; 128GB - Ksh 4,800 |
| Installments | 256GB - Ksh 130 Daily; 128GB - Ksh 115 |
★★★★★
Price range: KSh 4,800 through KSh 5,400
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 4,400 |
| Installments | Ksh 105 Daily |
Original price was: KSh 4,900.KSh 4,400Current price is: KSh 4,400.
| Display | 6.78 Inches Curved, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 6,000; 128GB - Ksh 5,300 |
| Installments | 256GB - Ksh 140 Daily; 128GB - Ksh 125 |
★★★★★
Price range: KSh 5,300 through KSh 6,000
| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage, 8GB/6GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,900; 128GB - Ksh 3,400 |
| Installments | 256GB - Ksh 95 Daily; 128GB - Ksh 85 |
★★★★★
Price range: KSh 3,400 through KSh 3,900
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,500; 128GB - Ksh 2,900 |
| Installments | 256GB - Ksh 85 Daily; 128GB - Ksh 75 |
Price range: KSh 2,900 through KSh 3,500