6.6 inches
Filter
Showing all 3 resultsSorted by latest
| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 0.08MP F3.0 |
| Memory | 128GB Storage; 6GB/4GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, FuntouchOS 14 |
| Deposit | 6GB - Ksh 4,200; 4GB - Ksh 3,900 |
| Installments | 6GB - Ksh 100 Daily; 4GB - Ksh 95 Daily |
| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 0.08MP F3.0 |
| Memory | 128GB Storage; 6GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, FuntouchOS 14 |
| Deposit | Ksh 3,800 |
| Installments | Ksh 95 Daily |
Original price was: KSh 4,500.KSh 3,800Current price is: KSh 3,800.
| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP F2.2 + 0.08MP F3.0 |
| Storage | 64GB/128GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 4GB/6GB |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, Funtouch 14 |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,400; 64GB - Ksh 3,000 |
| Installments | Ksh 85 Daily |
★★★★★
Price range: KSh 3,000 through KSh 3,400