6.6 inches
Filter
Showing all 2 resultsSorted by latest
| Display | 6.68 Inches, 720 x 1608 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 2MP F2.4 |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 14, Funtouch OS 14 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,300; 128GB - Ksh 4,800 |
| Installments | 256GB - Ksh 125 Daily; 128GB - Ksh 115 Daily |
★★★★★
| Display | 6.64 Inches, 2388 ×1080 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 13, Funtouch OS 13 |
| Deposit | Ksh 5,000 |
| Installments | Ksh 120 Daily |
Original price was: KSh 6,100.KSh 5,000Current price is: KSh 5,000.