13MP
Filter
Showing all 2 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches Curved, 1224 x 2720 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,400; 128GB - Ksh 4,800 |
| Installments | 256GB - Ksh 130 Daily; 128GB - Ksh 115 |
★★★★★
Price range: KSh 4,800 through KSh 5,400
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,500; 128GB - Ksh 2,900 |
| Installments | 256GB - Ksh 85 Daily; 128GB - Ksh 75 |
Price range: KSh 2,900 through KSh 3,500