4G
Filter
Showing 25–27 of 27 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches, 1260 x 2800 Pixels |
| Processor | 2.63 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 50MP F2.0 |
| Memory | 256GB Storage; 12GB RAM |
| Battery | 5,500mAh, 80W Fast Charging |
| Software | Android 14, Funtouch 14 |
| Deposit | Ksh 12,400 |
| Installments | Ksh 280 Daily |
Original price was: KSh 13,500.KSh 12,400Current price is: KSh 12,400.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP F2.2 |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,000 |
| Installments | Ksh 165 Daily |
Original price was: KSh 7,400.KSh 7,000Current price is: KSh 7,000.
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 2MP F2.4 |
| Memory | 256GB Storage, 8GB RAM |
| Battery | 5,800mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 6,000 |
| Installments | Ksh 140 Daily |
Original price was: KSh 6,400.KSh 6,000Current price is: KSh 6,000.