Filter
Showing 13–17 of 17 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,200 |
| Installments | Ksh 170 Daily |
Original price was: KSh 7,500.KSh 7,200Current price is: KSh 7,200.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 6,200; 128GB - Ksh 5,400 |
| Installments | 256GB - Ksh 145 Daily; 128GB - Ksh 130 |
Price range: KSh 5,400 through KSh 6,200
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP F2.2 |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,000 |
| Installments | Ksh 165 Daily |
Original price was: KSh 7,400.KSh 7,000Current price is: KSh 7,000.
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 2MP F2.4 |
| Memory | 256GB Storage, 8GB RAM |
| Battery | 5,800mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 6,000 |
| Installments | Ksh 140 Daily |
Original price was: KSh 6,400.KSh 6,000Current price is: KSh 6,000.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 5MP F2.2 + 2MP F2.4 |
| Storage | 128GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 6GB/4GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 14, One UI 6.1 |
| Deposit | 6GB - Ksh 7,500; 4GB - Ksh 6,500 |
| Installments | Ksh 137 Daily |
Price range: KSh 6,500 through KSh 7,500