MKOPA
Filter
Showing all 2 resultsSorted by latest
| Display | 6.79 Inches, 1612 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 48MP + 2MP Dual |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 256GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16 |
| Deposit | Ksh 2,300 |
| Installments | Ksh 65 Daily |
★★★★★
Original price was: KSh 3,500.KSh 2,300Current price is: KSh 2,300.
| Display | 6.56 Inches, 1600 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 50MP Dual |
| Memory | 128GB Storage, 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 20W Fast Charging |
| Software | Android 15 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 3,199 |
| Installments | Ksh 67 Daily |
Original price was: KSh 3,600.KSh 3,199Current price is: KSh 3,199.
Shop for the latest M-KOPA lipa mdogo mdogo phones in Kenya, at deposits starting Ksh 3,000 and easy daily installments ranging from Ksh 70 to Ksh 120.