8GB
Filter
Showing 13–24 of 29 resultsSorted by latest
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + XXMP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 18W Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
| Deposit | Ksh 5,520 |
| Installments | Ksh 126 Daily |
Original price was: KSh 5,800.KSh 5,520Current price is: KSh 5,520.
| Display | 6.78 Inches Curved, 1224 x 2720 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,400; 128GB - Ksh 4,800 |
| Installments | 256GB - Ksh 130 Daily; 128GB - Ksh 115 |
★★★★★
Price range: KSh 4,800 through KSh 5,400
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 4,400 |
| Installments | Ksh 105 Daily |
Original price was: KSh 4,900.KSh 4,400Current price is: KSh 4,400.
| Display | 6.78 Inches Curved, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 6,000; 128GB - Ksh 5,300 |
| Installments | 256GB - Ksh 140 Daily; 128GB - Ksh 125 |
★★★★★
Price range: KSh 5,300 through KSh 6,000
| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage, 8GB/6GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,900; 128GB - Ksh 3,400 |
| Installments | 256GB - Ksh 95 Daily; 128GB - Ksh 85 |
★★★★★
Price range: KSh 3,400 through KSh 3,900
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,500; 128GB - Ksh 2,900 |
| Installments | 256GB - Ksh 85 Daily; 128GB - Ksh 75 |
Price range: KSh 2,900 through KSh 3,500
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,200 |
| Installments | Ksh 170 Daily |
Original price was: KSh 7,500.KSh 7,200Current price is: KSh 7,200.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 6,200; 128GB - Ksh 5,400 |
| Installments | 256GB - Ksh 145 Daily; 128GB - Ksh 130 |
Price range: KSh 5,400 through KSh 6,200
| Display | 6.67 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 8MP F2.2 + 2MP F2.4 |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5800mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,700 |
| Installments | Ksh 175 Daily |
Original price was: KSh 8,500.KSh 7,700Current price is: KSh 7,700.
| Display | 6.68 Inches, 720 x 1608 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 2MP F2.4 |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 14, Funtouch OS 14 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,300; 128GB - Ksh 4,800 |
| Installments | 256GB - Ksh 125 Daily; 128GB - Ksh 115 Daily |
★★★★★
| Display | 6.77 Inches, 1080 x 2392 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 8MP F2.2 |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6500mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 15, Funtouch 15 |
| Deposit | 5G - Ksh 13,300; 4G - Ksh 10,900 |
| Installments | 5G - Ksh 190 Daily; 4G - Ksh 155 Daily |
★★★★★
| Display | 6.64 Inches, 2388 ×1080 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 13, Funtouch OS 13 |
| Deposit | Ksh 5,000 |
| Installments | Ksh 120 Daily |
Original price was: KSh 6,100.KSh 5,000Current price is: KSh 5,000.