Filter
Showing 13–24 of 36 resultsSorted by latest
Featured!
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage, 8GB/6GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,600; 128GB - Ksh 4,800 |
| Installments | 256GB - Ksh 135 Daily; 128GB - Ksh 115 |
Price range: KSh 4,800 through KSh 5,600
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 4GB/6GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,036; 128GB - 2,921 |
| Installments | 256GB - Ksh 70 Daily; 128GB - Ksh 74 |
Price range: KSh 2,921 through KSh 3,036
| Display | 6.68 Inches, 720 x 1608 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,500mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 15, Funtouch OS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,700; 128GB - Ksh 5,100 |
| Installments | 256GB - Ksh 135 Daily; 128GB - Ksh 125 Daily |
Price range: KSh 5,100 through KSh 5,700
| Display | 6.72 Inches, 2400 x 1080 FHD+ |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 512GB/256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, Realme UI 5.0 |
| Deposit | 512GB - Ksh 8,400; 256GB - Ksh 7,500 |
| Installments | 512GB - Ksh 125 Daily; 256GB - Ksh 110 |
Price range: KSh 6,700 through KSh 8,400
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,600mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, Realme UI 6.0 |
| Deposit | Ksh 6,300 |
| Installments | Ksh 95 Daily |
Original price was: KSh 6,800.KSh 6,300Current price is: KSh 6,300.
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + XXMP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 18W Charging |
| Software | Android 14, Itel OS 14.5 |
| Deposit | Ksh 5,520 |
| Installments | Ksh 126 Daily |
Original price was: KSh 5,800.KSh 5,520Current price is: KSh 5,520.
| Display | 6.78 Inches Curved, 1224 x 2720 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,400; 128GB - Ksh 4,800 |
| Installments | 256GB - Ksh 130 Daily; 128GB - Ksh 115 |
★★★★★
Price range: KSh 4,800 through KSh 5,400
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | Ksh 4,400 |
| Installments | Ksh 105 Daily |
Original price was: KSh 4,900.KSh 4,400Current price is: KSh 4,400.
| Display | 6.78 Inches Curved, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 6,000; 128GB - Ksh 5,300 |
| Installments | 256GB - Ksh 140 Daily; 128GB - Ksh 125 |
★★★★★
Price range: KSh 5,300 through KSh 6,000
| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage, 8GB/6GB RAM |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,900; 128GB - Ksh 3,400 |
| Installments | 256GB - Ksh 95 Daily; 128GB - Ksh 85 |
★★★★★
Price range: KSh 3,400 through KSh 3,900
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 3,500; 128GB - Ksh 2,900 |
| Installments | 256GB - Ksh 85 Daily; 128GB - Ksh 75 |
Price range: KSh 2,900 through KSh 3,500
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.9 + 8MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
| Deposit | Ksh 7,200 |
| Installments | Ksh 170 Daily |
Original price was: KSh 7,500.KSh 7,200Current price is: KSh 7,200.