Oppo
Filter
Showing all 4 resultsSorted by latest
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1570 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP F2.2 |
| Memory | 128GB/64GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 6,500mAh, 5W Reverse Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,500; 64GB - Ksh 3,100 |
| Installments | 128GB - Ksh 85 Daily; 64GB - Ksh 80 |
Price range: KSh 3,100 through KSh 3,500
Featured!
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.1 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage, 8GB/6GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | 256GB - Ksh 5,600; 128GB - Ksh 4,800 |
| Installments | 256GB - Ksh 135 Daily; 128GB - Ksh 115 |
Price range: KSh 4,800 through KSh 5,600
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + Auxiliary Lens |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/6GB RAM |
| Battery | 5,100mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, ColorOS 14 |
| Deposit | 256GB - Ksh 6,000; 128GB - Ksh 5,000 |
| Installments | 256GB - Ksh 140 Daily; 128GB - Ksh 120 |
KSh 5,000
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 8MP F2.0 + Auxiliary Lens |
| Memory | 128GB/64GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 5,100mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, ColorOS 14 |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,500; 64GB - Ksh 2,900 |
| Installments | 128GB - Ksh 80 Daily; 64GB - Ksh 70 |
KSh 3,500