Filter
Showing 61–71 of 71 resultsSorted by latest
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 8MP F2.0 + Auxiliary Lens |
| Memory | 128GB/64GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 5,100mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, ColorOS 14 |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,500; 64GB - Ksh 2,900 |
| Installments | 128GB - Ksh 80 Daily; 64GB - Ksh 70 |
KSh 3,500
| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels (HD+) |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP Dual |
| Storage | 128GB/64GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 14 + 2 OS Upgrades; One UI 6.1 |
| Fingerprint | Side-Mounted |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,000; 64GB - Ksh 2,500 |
| Installments | 128GB - Ksh 70 Daily; 64GB - Ksh 60 |
Price range: KSh 2,500 through KSh 3,000
| Display | 6.56 Inches, 1280 x 576 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 2MP Dual |
| Storage | 64GB, MicroSD up to 128GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5000mAh, 10W Fast Charging |
| Software | Android 14 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 2,000 |
| Installments | Ksh 55 Daily |
★★★★★
Original price was: KSh 3,500.KSh 2,000Current price is: KSh 2,000.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.9 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 12MP F2.2 + 5MP F2.4 |
| Storage | 128GB/256GB; No MicroSD Slot |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7.0 |
| Deposit | 128GB - Ksh 19,500; 256GB - Ksh 21,000 |
| Installments | Ksh 319 Daily |
★★★★★
Price range: KSh 19,500 through KSh 21,000
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 8MP F2.2 + 5MP F2.4 |
| Storage | 128GB/256GB; No MicroSD Slot |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7 |
| Deposit | 128GB - Ksh 15,500; 256GB - Ksh 18,000 |
| Installments | Ksh 257 Daily |
Price range: KSh 15,500 through KSh 18,000
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 8MP F2.2 + 2MP F2.4 |
| Storage | 128GB/256GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 6GB/8GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 15, One UI 7 |
| Deposit | 128GB - Ksh 13,000; 256GB - Ksh 15,000 |
| Installments | Ksh 212 Daily |
Price range: KSh 13,000 through KSh 15,000
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2340 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.8 + 5MP F2.2 + 2MP F2.4 |
| Storage | 128GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 6GB/4GB |
| Battery | 5,000mAh, 25W Fast Charging |
| Software | Android 14, One UI 6.1 |
| Deposit | 6GB - Ksh 7,500; 4GB - Ksh 6,500 |
| Installments | Ksh 137 Daily |
Price range: KSh 6,500 through KSh 7,500
| Display | 6.5 Inches, 1612 x 720 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 0.3MP Dual |
| Storage | 64GB, MicroSD up to 256GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5000mAh, 10W Standard Charging |
| Software | Android 14 + 2 OS Updates |
| Deposit | Ksh 2,000 |
| Installments | Ksh 55 Daily |
★★★★★
Original price was: KSh 3,500.KSh 2,000Current price is: KSh 2,000.
| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP F2.2 + 0.08MP F3.0 |
| Storage | 64GB/128GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 4GB/6GB |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, Funtouch 14 |
| Deposit | 128GB - Ksh 3,400; 64GB - Ksh 3,000 |
| Installments | Ksh 85 Daily |
★★★★★
Price range: KSh 3,000 through KSh 3,400
| Charging interface | USB Type-C |
| Input | 100-240 V |
| Output | 25W Max |
| Normal Charging | 5V/3A |
| Fast Charging | PDO 9V/2.77A; PPS 3.3 - 5.9V/3.0A; PPS 3.3 - 11.0V/2.25A |
| Compatibility | Android / iPhone; Phones; Tablets; Earbuds; Watches |
| Colors | Black, White |
KSh 3,500
| Charging interface | USB Type-C |
| Input | 100-240 V |
| Output | 25W Max |
| Normal Charging | 5V/3A |
| Fast Charging | PDO 9V/2.77A; PPS 3.3 - 5.9V/3.0A; PPS 3.3 - 11.0V/2.25A |
| Compatibility | Android / iPhone; Phones; Tablets; Earbuds; Watches |
| Colors | Black, White |
KSh 2,500